MENU
Aula_close Layer 1

Kontaktforældre

Kontaktforældre

0A:               Lasse Hedemann Jørgensen
                     Maise Alexis Kondrup Ibsen
                     Malene Månsson Blichfeldt Wolff
                     Tomoko Abe

0B:               Anne-Marie Bøegh Kamp
                     Heba El-Safadi
                     Jesper Frithioff Møller Sørensen
                     Kim Jovanovic Hjorth
                     Rikke Kjellberg Ballieu

1A:               Christian Berg Johannesen
                     Maria Holm
                     Rasmus Nygaard Jensen
                     Stefan Lindal-Schrøder
                     Tine Louise Grønn Spiele

1B:               Anne Susan Nurkan
                     Jesper Soland Nielsen
                     Louise Villadsen
                     Marianne Sikjær Hagelskær
                     Pernille Kirstine Køcks
                     Pernille Larsen
                     Søren Frimodt Bødker

2A:               Anders Carøe Carlsen
                     Diana Telvig
                     Katja Lykke Friis Jensen
                     Mia Brandt Pedersen

2B:               Casper Skøtt Christensen
                     Heidi Treur
                     Henrik Hansen
                     Stine Sofia Vibeholm
                     Thomas Strandgaard Møller

3A:               Charlotte Berggren Smidt
                     Linda Dencker
                     Maria Moltke
                     Stine Hansen

3B:               Helene Skøtt Christensen
                     Janni Kirkeskov
                     Mette Kierulff Frederiksen
                     Pernille Bøgelund Madsen

4A:               Anja Wettergreen
                     Steffani Dorian Haapanen Hansen

4B:               Camilla Frimodt Bødker
                     Heidi Bast
                     Sandie Helle Grauengaard Hedelain

5A:               Anders Carøe Carlsen
                     Heidi Jonna Hansen
                     Katrine Vad Meldgaard Andersen
                     Line Birkelund Behrendt
                     Michael Bunk-Bertelsen

5B:               Benedicte Edel Hansen
                     Martin Næstrup Madsen
                     Sandie Carlsen
                     Tine Boholm Brandsborg

6A:               Bettina Ekström Bachmann
                     Steffani Dorian Haapanen Hansen
                     Stine Aarøe
                     Susanne Munk

6B:               Christina Klamer
                     Jeanette Beha Dideriksen
                     Kathrine Vestergaard Avnskjold
                     Mia Møgelgaard Nielsen
                     Pernille Bartel
                     Susanne Friis Hansen
                     Tina Rydahl Pedersen

6C:               Anette Herstal Olsen
                     Gitte Rene Uhrenholt
                     Jacob Helenius
                     Linda Bohn
                     Louise Beck Olesen
                     Louise Rosbæk Tångberg
                     Michael Pihl Jørgensen
                     Sanne Steen Petersen
                     Stine Hansen
                     Tanja Pedersen

7A:               Heidi Treur
                     Salli Lundkvist Nielsen
                     Søren Juul Kjeldsteen

7B:               Anders Engberg
                     Anders Torp Friis
                     Betina Virén Bengtsson
                     Dennis Røpke-Gleerup
                     Heidi Bast
                     Lars Larsen
                     Mette Petersen Skov
                     Tina Vig Kaimer

8X:               Benedicte Edel Hansen
                     Hanne Vejlgaard Nielsen
                     Jesper Simonsen
                     Mette Naur
                     Pernille Kirstine Køcks

9A:               Charlotte Hagmund-Hansen
                     Christian Köcher
                     Henrik Køncke Kofod
                     Mette Tengbjerg Herbst
                     Susanne Hørring Schultz
                     Søs Rasmussen

9B:               Gitte Suarez Christensen
                     Josefine Skotte Andersen
                     Merete Keller Berdiin
                     Vibeke Lindebark

9C:               Betina Virén Bengtsson
                     Susanne Skov Nielsen
                     Thomas Møller Nexø
                     Tine Tranholm Hansen

LÆS:             Hanne Larsen